Πρόγραμμα - Βαθμολογία Α'ΕΣΚΑ Νεανίδων 2016-2017 Εκτύπωση E-mail

eskatop

 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝΕκτύπωση

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 26/09/2016 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 37 - 50
ΔΕ 26/09/2016 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 29 - 56
ΔΕ 26/09/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 32 - 55
ΔΕ 26/09/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 48 - 69
ΔΕ 26/09/2016 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 66 - 32
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 03/10/2016 19:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 29-36
ΔΕ 03/10/2016 19:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 52-17
ΔΕ 03/10/2016 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 72-36
ΔΕ 03/10/2016 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 36-49
ΔΕ 03/10/2016 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 48-50
ΡΕΠΟ: ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 10/10/2016 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 23-60
ΔΕ 10/10/2016 21:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 76 - 63
ΔΕ 10/10/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 46-38
ΔΕ 10/10/2016 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 46-34
ΔΕ 10/10/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 33-40
ΡΕΠΟ: ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 17/10/2016 19:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 49-36
ΔΕ 17/10/2016 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 56 - 55
ΔΕ 17/10/2016 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 53-46
ΔΕ 17/10/2016 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 55-49
ΔΕ 17/10/2016 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 55-33
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 24/10/2016 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 24/10/2016 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 47-31
ΔΕ 24/10/2016 21:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 48 - 91
ΔΕ 24/10/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 44-54
ΔΕ 24/10/2016 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 45-37
ΡΕΠΟ: ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 31/10/2016 19:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 57-37
ΔΕ 31/10/2016 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 44-41
ΔΕ 31/10/2016 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 35-45
ΔΕ 31/10/2016 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 48-64
ΔΕ 31/10/2016 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 71 - 51
ΡΕΠΟ: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 07/11/2016 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 07/11/2016 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΔΕ 07/11/2016 21:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΔΕ 07/11/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 07/11/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 14/11/2016 19:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΔΕ 14/11/2016 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0
ΔΕ 14/11/2016 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 14/11/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΔΕ 14/11/2016 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 21/11/2016 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΔΕ 21/11/2016 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 21/11/2016 21:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 21/11/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0
ΔΕ 21/11/2016 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 28/11/2016 19:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 28/11/2016 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΔΕ 28/11/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0
ΔΕ 28/11/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΔΕ 28/11/2016 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 05/12/2016 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΔΕ 05/12/2016 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 05/12/2016 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0
ΔΕ 05/12/2016 21:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΔΕ 05/12/2016 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 12/12/2016 19:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 12/12/2016 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0
ΔΕ 12/12/2016 21:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0
ΔΕ 12/12/2016 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 12/12/2016 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 19/12/2016 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΔΕ 19/12/2016 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 - 0
ΔΕ 19/12/2016 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 19/12/2016 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΔΕ 19/12/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 16/01/2017 19:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΔΕ 16/01/2017 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0
ΔΕ 16/01/2017 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΔΕ 16/01/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0
ΔΕ 16/01/2017 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 23/01/2017 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΔΕ 23/01/2017 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΔΕ 23/01/2017 21:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 23/01/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΔΕ 23/01/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 30/01/2017 19:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 30/01/2017 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΔΕ 30/01/2017 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΔΕ 30/01/2017 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 - 0
ΔΕ 30/01/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 06/02/2017 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΔΕ 06/02/2017 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΔΕ 06/02/2017 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 06/02/2017 21:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΔΕ 06/02/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 13/02/2017 19:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 - 0
ΔΕ 13/02/2017 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 13/02/2017 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0
ΔΕ 13/02/2017 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΔΕ 13/02/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 20/02/2017 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΔΕ 20/02/2017 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 20/02/2017 21:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0
ΔΕ 20/02/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΔΕ 20/02/2017 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 06/03/2017 19:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΔΕ 06/03/2017 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 - 0
ΔΕ 06/03/2017 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0
ΔΕ 06/03/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 06/03/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 13/03/2017 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 13/03/2017 21:15 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 - 0
ΔΕ 13/03/2017 21:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΔΕ 13/03/2017 21:40 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 13/03/2017 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 20/03/2017 19:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΔΕ 20/03/2017 20:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΔΕ 20/03/2017 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0 - 0
ΔΕ 20/03/2017 21:45 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 - 0
ΔΕ 20/03/2017 21:45 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ ΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 12 6 6 0 0 0 409 249 160 0 1,000
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 10 5 5 0 0 0 277 190 87 2 1,361
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 10 6 4 2 0 0 308 244 64 2 1,286
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 10 6 4 2 0 0 261 251 10 2 0,755
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8 5 3 2 0 0 210 220 -10 2 1,241
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 8 5 3 2 0 0 223 199 24 1 0,806
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 7 5 2 3 0 0 286 310 -24 0 0,000
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 7 6 1 5 0 0 252 306 -54 0 0,000
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 6 5 1 4 0 0 208 250 -42 0 0,000
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 6 5 1 4 0 0 207 274 -67 0 0,000
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 6 6 0 6 0 0 177 325 -148 0 0,000
Τελευταία Ενημέρωση στις [ Τρίτη, 01/11/2016 @ 11:51 ]