Πρόγραμμα - Βαθμολογία Α' ΕΣΚΑ Κορασίδων 2016-2017 Εκτύπωση E-mail

eskatop

 Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Εκτύπωση

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 24/09/2016 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 83 - 46
ΣΑ 24/09/2016 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 49 - 39
ΣΑ 24/09/2016 15:15 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 52 - 36
ΣΑ 24/09/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 25 - 52
ΣΑ 24/09/2016 20:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 63 - 35
ΣΑ 24/09/2016 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 76 - 30

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 01/10/2016 17:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 34 - 39
ΣΑ 01/10/2016 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 23 - 101
ΣΑ 01/10/2016 18:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 28 - 64
ΣΑ 01/10/2016 19:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 56 - 30
ΣΑ 01/10/2016 20:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 47 - 41
ΣΑ 01/10/2016 20:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 58 - 45

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 08/10/2016 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 74 - 24
ΣΑ 08/10/2016 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 53 - 36
ΣΑ 08/10/2016 16:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 44 - 36
ΣΑ 08/10/2016 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 53 - 23
ΣΑ 08/10/2016 19:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 21 - 41
ΣΑ 08/10/2016 20:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 98 - 29

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 15/10/2016 17:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 44 - 82
ΣΑ 15/10/2016 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 28 - 52
ΣΑ 15/10/2016 18:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 18 - 85
ΣΑ 15/10/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 21 - 67
ΣΑ 15/10/2016 20:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 80 - 14
ΣΑ 15/10/2016 20:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24 - 41

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 22/10/2016 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 50 - 28
ΣΑ 22/10/2016 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 45 - 24
ΣΑ 22/10/2016 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 44 - 62
ΣΑ 22/10/2016 19:15 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 44 - 47
ΣΑ 22/10/2016 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 80 - 25
ΣΑ 22/10/2016 20:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 39 - 34

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 29/10/2016 17:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 44 - 22
ΣΑ 29/10/2016 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 29 - 71
ΣΑ 29/10/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19 - 62
ΣΑ 29/10/2016 20:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 48 - 52
ΣΑ 29/10/2016 20:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 52 - 39
ΣΑ 29/10/2016 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 52 - 25

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 05/11/2016 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 78 - 27
ΣΑ 05/11/2016 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 58 - 45
ΣΑ 05/11/2016 18:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 41 - 70
ΣΑ 05/11/2016 19:15 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 45 - 37
ΣΑ 05/11/2016 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 44 - 41
ΣΑ 05/11/2016 20:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 43 - 36

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 12/11/2016 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 53 - 20
ΣΑ 12/11/2016 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 30 - 47
ΣΑ 12/11/2016 20:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 54 - 60
ΣΑ 12/11/2016 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 82 - 17
ΣΑ 12/11/2016 20:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 56 - 43
ΣΑ 12/11/2016 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 19 - 42

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 19/11/2016 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 72 - 45
ΣΑ 19/11/2016 18:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 49 - 30
ΣΑ 19/11/2016 20:45 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 41 - 53
ΠΕ 22/12/2016 19:15 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 48 - 53
ΣΑ 07/01/2017 19:15 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 15 - 59
ΚΥ 08/01/2017 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 59 - 58

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 26/11/2016 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 54 - 13
ΣΑ 26/11/2016 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 37 - 58
ΣΑ 26/11/2016 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 55 - 59
ΣΑ 26/11/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 30 - 34
ΣΑ 26/11/2016 20:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 80 - 16
ΣΑ 26/11/2016 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 46 - 36

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 03/12/2016 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 45 - 32
ΣΑ 03/12/2016 17:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 28 - 63
ΣΑ 03/12/2016 18:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 44 - 40
ΣΑ 03/12/2016 19:15 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 27 - 29
ΣΑ 03/12/2016 20:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 65 - 21
ΣΑ 03/12/2016 20:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 38 - 55

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 10/12/2016 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 50 - 43
ΣΑ 10/12/2016 17:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 39 - 80
ΣΑ 10/12/2016 18:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 15 - 75
ΣΑ 10/12/2016 19:15 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 33 - 64
ΣΑ 10/12/2016 20:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 44 - 50
ΣΑ 10/12/2016 20:45 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 33 - 42

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 17/12/2016 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 52 - 42
ΣΑ 17/12/2016 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 78 - 25
ΣΑ 17/12/2016 20:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 55 - 28
ΣΑ 17/12/2016 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 59 - 28
ΣΑ 17/12/2016 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 43 - 59
ΣΑ 17/12/2016 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 19 - 35

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 14/01/2017 17:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 38 - 68
ΣΑ 14/01/2017 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 57 - 52
ΣΑ 14/01/2017 18:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 25 - 67
ΣΑ 14/01/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 44 - 54
ΣΑ 14/01/2017 20:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 26 - 39
ΣΑ 14/01/2017 20:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 44 - 23

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 21/01/2017 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 58 - 25
ΣΑ 21/01/2017 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 42 - 30
ΣΑ 21/01/2017 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 64 - 45
ΣΑ 21/01/2017 19:15 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 35 - 81
ΣΑ 21/01/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 57 - 21
ΣΑ 21/01/2017 20:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 20 - 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 28/01/2017 17:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 30 - 72
ΣΑ 28/01/2017 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23 - 49
ΣΑ 28/01/2017 18:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 53 - 50
ΣΑ 28/01/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 24 - 40
ΣΑ 28/01/2017 20:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 55 - 27
ΣΑ 28/01/2017 20:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 32 - 48

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 04/02/2017 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 52 - 16
ΣΑ 04/02/2017 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 72 - 33
ΣΑ 04/02/2017 18:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 42 - 54
ΣΑ 04/02/2017 19:15 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 29 - 45
ΣΑ 04/02/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 44 - 33
ΣΑ 04/02/2017 20:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 42 - 44

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 11/02/2017 17:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 61 - 47
ΣΑ 11/02/2017 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 26 - 49
ΣΑ 11/02/2017 17:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 49 - 41
ΣΑ 11/02/2017 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 39 - 50
ΣΑ 11/02/2017 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 33 - 58
ΣΑ 11/02/2017 20:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 83 - 18

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 18/02/2017 17:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 32 - 73
ΣΑ 18/02/2017 18:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 35 - 39
ΣΑ 18/02/2017 19:15 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 23 - 66
ΣΑ 18/02/2017 20:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 41 - 31
ΠΕ 23/02/2017 20:45 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 63 - 44
ΣΑ 25/02/2017 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 32 - 35

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 04/03/2017 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 37 - 59
ΣΑ 04/03/2017 20:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 57 - 49
ΣΑ 04/03/2017 20:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 62 - 33
ΣΑ 04/03/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 45 - 38
ΣΑ 04/03/2017 21:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 35 - 60
ΣΑ 04/03/2017 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 56 - 37

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 11/03/2017 12:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 41 - 47
ΣΑ 11/03/2017 17:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 55 - 44
ΣΑ 11/03/2017 18:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 23 - 82
ΣΑ 11/03/2017 19:15 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22 - 62
ΣΑ 11/03/2017 20:00 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 52 - 48
ΣΑ 11/03/2017 20:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 40 - 33

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 18/03/2017 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 38 - 47
ΣΑ 18/03/2017 17:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 63 - 24
ΣΑ 18/03/2017 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 90 - 33
ΣΑ 18/03/2017 20:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 83 - 31
ΣΑ 18/03/2017 20:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 55 - 39
ΣΑ 18/03/2017 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 32 - 53

 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ ΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 44 22 22 0 0 0 1200 708 492 0 1,000
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 40 22 18 4 0 0 1275 794 481 3 1,034
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 40 22 18 4 0 0 1381 798 583 3 0,967
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 39 22 17 5 0 0 1146 745 401 0 1,000
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 36 22 14 8 0 0 1076 847 229 0 1,000
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 35 22 13 9 0 0 1007 845 162 0 1,000
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 30 22 8 14 0 0 1087 1022 65 0 1,000
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 29 22 7 15 0 0 881 1202 -321 4 1,242
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 29 22 7 15 0 0 785 1069 -284 2 0,805
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 25 22 4 17 1 0 645 1354 -709 4 1,064
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 25 22 3 19 0 0 677 1214 -537 2 0,940
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 23 22 1 21 0 0 680 1242 -562 0 1,000

 

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ PLAY OFF Β΄ΦΑΣΗΕκτύπωση

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 21/03/2017 20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΤΡ 21/03/2017 20:20 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 0 - 0
Τελευταία Ενημέρωση στις [ Δευτέρα, 20/03/2017 @ 16:07 ]