Πρόγραμμα - Βαθμολογία Γ' ΕΣΚΑ Κορασίδων 2016-2017 Εκτύπωση E-mail

eskatop

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣΕκτύπωση

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 24/09/2016 13:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 28-42
ΣΑ 24/09/2016 16:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β 54-45
ΣΑ 24/09/2016 18:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 78-24
ΣΑ 24/09/2016 18:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β 45-25

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 01/10/2016 11:45 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 27-50
ΣΑ 01/10/2016 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 30-61
ΣΑ 01/10/2016 20:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β 10-43
ΣΑ 01/10/2016 21:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 17-54

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 08/10/2016 00:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 39-13
ΣΑ 08/10/2016 13:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β 39-13
ΣΑ 08/10/2016 18:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β 100-14
ΣΑ 08/10/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 63-19

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 15/10/2016 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 44-17
ΣΑ 15/10/2016 18:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 29-46
ΣΑ 15/10/2016 20:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 17-44
ΣΑ 15/10/2016 21:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 24-72

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 22/10/2016 11:45 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β 0 - 0
ΣΑ 22/10/2016 13:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 52-17
ΣΑ 22/10/2016 18:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β 60-49
ΣΑ 22/10/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β 45-42

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 29/10/2016 18:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 63-34
ΣΑ 29/10/2016 18:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 45-23
ΣΑ 29/10/2016 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 55-30
ΣΑ 29/10/2016 20:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β 12-51

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 05/11/2016 11:45 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β 0 - 0
ΣΑ 05/11/2016 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 0 - 0
ΣΑ 05/11/2016 13:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 0 - 0
ΣΑ 05/11/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β 0 - 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 12/11/2016 11:45 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 0 - 0
ΣΑ 12/11/2016 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β 0 - 0
ΣΑ 12/11/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 - 0
ΣΑ 12/11/2016 20:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 0 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 19/11/2016 13:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 0 - 0
ΣΑ 19/11/2016 18:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β 0 - 0
ΣΑ 19/11/2016 18:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β 0 - 0
ΣΑ 19/11/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 0 - 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 26/11/2016 11:45 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 0 - 0
ΣΑ 26/11/2016 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 - 0
ΣΑ 26/11/2016 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β 0 - 0
ΣΑ 26/11/2016 20:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 0 - 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 03/12/2016 11:45 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β 0 - 0
ΣΑ 03/12/2016 13:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β 0 - 0
ΣΑ 03/12/2016 18:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 0 - 0
ΣΑ 03/12/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β 0 - 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 10/12/2016 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 0 - 0
ΣΑ 10/12/2016 18:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 0 - 0
ΣΑ 10/12/2016 20:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 0 - 0
ΣΑ 10/12/2016 21:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 - 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 17/12/2016 11:45 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 0 - 0
ΣΑ 17/12/2016 12:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β 0 - 0
ΣΑ 17/12/2016 13:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β 0 - 0
ΣΑ 17/12/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 0 - 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 14/01/2017 18:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 - 0
ΣΑ 14/01/2017 18:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 0 - 0
ΣΑ 14/01/2017 20:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 0 - 0
ΣΑ 14/01/2017 21:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β 0 - 0

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ ΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ Β 12 6 6 0 0 0 434 175 259 0 1,000
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ Β 10 6 4 2 0 0 285 198 87 2 1,957
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 10 6 4 2 0 0 236 161 75 1 0,511
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 9 5 4 1 0 0 239 156 83 0 1,000
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β 8 6 2 4 0 0 199 327 -128 0 1,000
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β 7 5 2 3 0 0 163 174 -11 0 1,000
Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. Β 5 5 0 5 0 0 117 290 -173 0 0,000
ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β 5 5 0 5 0 0 98 290 -192 0 0,000
Τελευταία Ενημέρωση στις [ Τρίτη, 01/11/2016 @ 11:54 ]